- Onderwerp:
- Wie ? Thai-Laos_Camb 09.05.11
- Bestemming:
- Cambodja
- Bericht:
- Hoi,
Wij zijn Ed & Yvonne. 58 en 55 jaar.
Op de vakantiebeurs hebben we onze 8e reis met fox geboekt.
Dit keer dus Thailand - Laos - Cambodja.
Vorig jaar zouden we deze reis ook al maken.
Maar door een aswolk en de laatste van de onlusten in Bangkok ging die reis toen niet door en zijn we 10 dagen laten vertrokken naar Sri Lanka.
We hebben er nu al weer zin en willen via dit forum vast kort kennis maken met onze reisgenoten.
Laat wat van je horen !
Ed & Yvonne
Er zijn 5 reacties gevonden
Nu getoond reacties 1 t/m 5
We gaan niet zoveel buskilometers maken het meest met vliegtuig en boot over de mekong dus ook in de boot veel ruimte, als dan maar niet wordt gekozen voor kleine minibusjes en minbootjes. We hebben voor dag 2 in bangkok het voornemen om te gaan fietsen met co vankessel.
Lekker veel ruimte in de bus, ook niet errug.
Nog steeds geen grote groep dus
Hallo medereizigers
We zijn Mariejan en Otto, we gaan nu voor de 5e keer naar Thailand en hebben nu dus gekozen voor een combinatie met Laos en Cambodja.
We hebben al meer landen in azie bezocht met rondreizen naar vietnam, India Malesie en indonesie.
Niet allemaal met Fox maar ook ok.
We hebben ook een verlenging in Hua Hin, waar tot nu toe nog niet waren geweest wel zijn we in Pattaya, Phuket en koh Samui geweest en hebben er zin in vooral het eten is altijd in deze landen geweldig
Omdat we al vaker in Bangkok zijn geweest en het royal palace al een aantal keer hebben gezien gaan we op de 2e vrije dag weer een fietsdagtocht reserveren bij co van kessel dit is ons eerder als zeer goed bevallen.
groet
Mariejan en Otto en tot ziens op 9 mei
Was een keer niet genoeg :-)
Ik ga niet mee maar t is een geweldige reis denk ik
Nu getoond reacties 1 t/m 5