Bezoek een reisbureau in de buurt of ontvang persoonlijk reisadvies aan huis

Verkooppunten FOX reisaanbod

Persoonlijk reisadvies aan huis

Ontvang je het liefst een adviseur bij je thuis of een andere gewenste locatie? Ook dat kan bij FOX. Samen met onze partners hebben wij de beste adviseurs voor je geselecteerd. Zij komen op het door jou gewenste tijdstip langs om samen te bekijken welke reis het beste bij je past.

Adressenlijst

Bedrijf Adviseur Plaats E-mailadres
Copco TravelXL@Home Mireille Heyndrickx Aalter aalter@travelxl.be
BTS Travel Services Sophie Vyncke Alsemberg sophie.v@travel-experts.be
BTS Travel Services Tessa Vergauwen Antwerpen tessa@btstravel.be
BTS Travel Services Ibrich Weymans Antwerpen ibrich.w@travel-experts.be
BTS Travel Services Evelyne Honorez
Assebroek evelyne.h@travel-experts.be
BTS Travel Services  Céline Delbrouck  Beersel  celine.d@travel-experts.be 
BTS Travel Services Stefania Van Varenbergh Berchem stefania.v@travel-experts.be
BTS Travel Services Peggy Vissers-Van De Perre Beveren-Waas peggy.vdp@travel-experts.be
Travel Counsellors Hanne Vrancken Bilzen hanne.vrancken@travelcounsellors.be
Travel Counsellors Annelie Truyen Bocholt annelie.truyen@travelcounsellors.be
BTS Travel Services Natalie Blauwens Boechout natalie.b@travel-experts.be
Copco TravelXL@Home An Braspenning Brasschaat brasschaat@travelxl.be
BTS Travel Services Max Weterings Brasschaat max.w@travel-experts.be
ReisCreaties Hedwig de Buyser Breendonk hedwig.debuyser@reiscreaties.nl
United Travel Sarah Dhondt De Pinte info@velvetfenix.be
BTS Travel Services Hilde Schaekers Diegem hilde@bruultravelexperts.be
Travel Counsellors Sandra Koppen Genk sandra.koppen@travelcounsellors.be
BTS Travel Services Erwin Ghekiere Groot-Bijgaarden erwin.g@travel-experts.be
BTS Travel Services Jamila Taïbi Groot-Bijgaarden jamila.t@travel-experts.be
BTS Travel Services Néry Crockaert Groot-Bijgaarden nery.c@travel-experts.be
Travel Counsellors Brigitte Verheijen Harmont Brigitte@travelcounsellors.nl
Travel Counsellors Arlette Veltjen Hasselt arlette.veltjen@travelcounsellors.be
BTS Travel Services Carlos Busselen Herent carlos.b@travel-experts.be
BTS Travel Services Katleen De Peuter Herentals katleen.d@travel-experts.be
BTS Travel Services Tine Coekaerts Heverlee tine.c@travel-experts.be
BTS Travel Services Linda Vekemans Hofstade linda.v@travel-experts.be
BTS Travel Services Stijn Meulders Hulshout stijn.m@travel-experts.be
BTS Travel Services Ilse Devos Ingooigem ilse.d@travel-experts.be
BTS Travel Services Sophie Plompen Kapellen sophie.p@travel-experts.be
Travel Counsellors Kathleen de Kesel Koksijde katleen.dekesel@travelcounsellors.be
BTS Travel Services Uschi Paulussen Lanaken-Rekem uschi.p@travel-experts.be
BTS Travel Services Virginie Ameye Lendelede virginie.a@travel-experts.be
Travel Counsellors Sandy Declercq Lennik sandy.declercq@travelcounsellors.be
Travel Counsellors Astrid Behiers Lier astrid.behiers@travelcounsellors.be
BTS Travel Services An Buysse Lochcristi an@travel-experts.be
BTS Travel Services Valerie Seeldraeyers Londerzeel valerie.s@travel-experts.be
Copco TravelXL@Home Katleen De kesel Maldegem maldegem@travelxl.be
BTS Travel Services Nathalie De Cock Mater (Oudenaarde) nathalie.dc@travel-experts.be
Travel Counsellors Jeroen Adriaenssens Mechelen jeroen.adriaenssens@travelcounsellors.be
BTS Travel Services Johan Peeters Mechelen johan.p@travel-experts.be
Copco TravelXL@Home Gregory Lamoot Merksem merksem@travelxl.be
BTS Travel Services Peggy Detiège Middelburg (Maldegem) peggy.d@travel-experts.be
BTS Travel Services Anne-Marie Laurijssens Minderhout annemarie.l@travel-experts.be
BTS Travel Services Inez Deroo Muizen inez.d@travel-experts.be
BTS Travel Services
Sandra Schutters Niel bij Sint Truiden sandra.s@travel-experts.be
BTS Travel Services Noëlle Jacobs Neerharen noelle.j@travel-experts.be
Travel Counsellors Peter Wallace Neerpelt peter.wallace@travelcounsellors.be
Travel Counsellors Carine Bellemans Neigem carine.bellemans@travelcounsellors.be
BTS Travel Services Maria Heirman Oostende maria.h@travel-experts.be
BTS Travel Services Jef Hendrix Peer jef.h@travel-experts.be
BTS Travel Services Frie Scheldeman Poperinge frie.s@travel-experts.be
BTS Travel Services Dave Rymen Pulle dave.r@travel-experts.be
Travel Counsellors Tom Vleugels Ramsel tom.vleugels@travelcounsellors.be
BTS Travel Services Annemie Taeymans Ravels annemie.t@travel-experts.be
Travel Counsellors Sandra van den Esschert Rekem sandra.vandenesschert@travelcounsellors.be
BTS Travel Services Kelly Janssens Rijkevorsel kelly.j@travel-experts.be
BTS Travel Services Miriam Van Noten Schriek miriam.vn@travel-experts.be
BTS Travel Services Ruben Gryson Sint-Andries ruben.g@travel-experts.be
BTS Travel Services Evi Poncelet Sint Truiden evi.p@travel-experts.be
TUI at Home  Esmeralda Smolenaers  Stekene  esmeralda.smolenaers@tui.nl 
BTS Travel Services Bianca Vanloffeld Stokrooie bianca.v@travel-experts.be
BTS Travel Services Sofie Gooris Tielt-Winge sofie.g@travel-experts.be
Travel Counsellors Caroline Raymakers Tienen Caroline.raymakers@travelcounsellors.be
Travel Counsellors Marc Davis Tongeren marc.davis@travelcounsellors.be
Travel Counsellors Greetje Bosmans Tongeren greetje.bosmans@travelcounsellors.be
BTS Travel Services Sarah van Noppen Turnhout sarah.vn@travel-experts.be
BTS Travel Services Joke Cabanier Weelde joke.c@travel-experts.be
Travel Counsellors Anna Blashko Wemmel anna.blashko@travelcounsellors.be
BTS Travel Services Raf Van Rompuy Werchter raf.v@travel-experts.be
BTS Travel Services Elsie Quaeyhaegens Westerlo elsie.q@travel-experts.be
BTS Travel Services Ingeborg Van Emelen Willebroek ingeborg.v@travel-experts.be
Travel Counsellors Nicky Tritsmans Winksele nicky.tritsmans@travelcounsellors.be
Travel Counsellors Annick Kempenaers Zoersel annick.kempenaers@personaltouchtravel.nl
BTS Travel Services  Walter Mensaert  Zedelgem  walter.m@travel-experts.be 
BTS Travel Services Tom de Mesel Zwijnaarde tom.dm@travel-experts.be